طراحی پست

طراحی پست

طراحی پست اینستاگرام

ایجاد یک طراحی پست چشم نواز برای اینستاگرام کار دشوار و سختی نیست. شما برای جلب فالوور همچنین زیبایی پیج با طراحی زیبا و گرافیک اجتماعی که نشان دهنده شخصیت برند یا حتی پیج شخصی شما است ، به نرم افزار پیچیده یا طراحی گرافیک خاصی نیاز ندارید.

مجموعه طراحی پست های آماده اینستاگرام لایک پرس شامل : طرح هایی برای انواع مناسبت ها و چیدمان ها در سبک ها و موضوعات مختلف ، پست های تولد ، تبریک ها ، دعوت های مهمانی ، پست های تقدیر ، تبلیغات و… می باشند.

خواه برای یک پیج شخصی باشد یا برای یک شرکت یا برند خاص و یا تبلیغات ، مطمئن باشید که یک طراحی پیدا خواهید کرد که می توانید به راحتی متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. اگر به دنبال یک الگوی مناسب اینستاگرامی برای استفاده در تبلیغ برندتان یا ویژگی محصولاتتان هستید ، اعتماد کنید که یک طرح جالب و خلاقانه متناسب با نیازهای شما به شما پیشنهاد داده می شود.

پست اینستاگرام با طراحی

طراحی های خیره کننده ای را می توانید در پست های اینستاگرامی خود ایجاد کنید. شما از آنچه می توانید ایجاد کنید شگفت زده خواهید شد ، برای این کار نیازی به مهارت در طراحی نیست فقط کمی سلیقه می خواهد. این الگوها و طراحی ها به پیج شما کمک می کند تا حرفه ای به نظر برسید و بازدید از پیجتان بالا رود.

چگونه می توان برای پست ها و استوری های اینستاگرام الگو ساخت؟

در اینجا ۲ روش برای ایجاد الگوی پست و استوری اینستاگرام وجود دارد که می تواند زیبایی و جلوه چشم نوازی به پیجتان ببخشد :

بیشتر بخوانید
متن برای پست اینستاگرام

۱. از برنامه پیش نمایش استفاده کنید.

با ساده ترین کار شروع کنید. این همان کاری است که برای طراحی پست اینستاگرام انجام می دهید. از یک تصویر مربع سفید استفاده کنید و متن خود را با استفاده از برنامه Preview در بالا بنویسید. همچنین می توانید از یک تصویر سفید نیز استفاده کنید. یا می توانید از الگوی از پیش ساخته شده خود استفاده کنید.

 • الگو (یا پس زمینه رنگی) خود را در حافظه دوربین خود ذخیره کنید.
 • آن را در برنامه پیش نمایش بارگذاری کنید.
 • به بخش Photo Editor بروید.
 • وارد ابزار ویرایش شوید و از ابزار Text استفاده کنید.
 • متن خود را بنویسید.
 • می توانید رنگ متن ، اندازه و قلم را تغییر دهید.

نکته : اگر الگو و طرحی را که دوست دارید پیدا نکردید ، می توانید با یک صفحه و بوم خالی شروع کنید. با استفاده از عکس ها ، قلم ها و سبک خود ، الگوهای پست Instagram خود را طراحی و ایجاد کنید.

۲. قالب های آماده برای پست

گزینه دوم خرید قالب های آماده اینستاگرام از لایک پرس است.

بر اساس آنچه که شما در پیج اینستاگرامتان ایجاد می کنید ، الگوهای مختلفی موجود است. علاوه بر طراحی برای پست هایتان محتوای مناسب نیز باید ایجاد کنید :

 • نقل قول ها
 • نکات مهم
 • پست های وبلاگ
 • دستورات

و غیره… سبکی را پیدا کنید که بتوانید به آن پایبند باشید ، آن را ادامه دهید و برای دیگر پست هایتان نیز از آن استفاده کنید.

استفاده از الگوهای مختلف اینستاگرام مشکلی نیست ، به شرطی که مکمل یکدیگر باشند. به همین دلیل است که اکیداً توصیه می کنیم به موضوع اینستاگرام خود ( که شامل پالت رنگی شما است ) پایبند باشید.

بیشتر بخوانید
خرید اکانت اینستاگرام

ارسال پست در اینستاگرام

 • الگو و طرح مورد نظر خودتان را انتخاب یا طراحی کنید.

طرح دلخواه برای پست اینستاگرام را که دوست دارید می توانید به سلیقه و خواست خودتان یا با توجه به پیجتان انتخاب یا طراحی کنید.

 • عکس مورد نظرتان را به طرح خود اضافه کنید.

عکس های موجود در الگو را با عکس های خود انتخاب و جایگزین کنید. اندازه ، شکل ، رنگ و سایر موارد را با جلوه ها و ابزارهای ویرایش سفارشی کنید.

 • الگوی خود را سفارشی کنید.

متن موجود در الگو را با کلمات و نوشته دلخواه خود جایگزین کنید یا متن بیشتری اضافه کنید. صدها فونت زیبا برای انتخاب وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید ، همچنین رنگ و اندازه متن را سفارشی کنید یا جلوه هایی مانند منحنی و… را روی آن اعمال کنید.

 • اشتراک گذاری پست

پس از اتمام طراحی ، کارهای خود را در استوری و یا در پیج خود به صورت پست به اشتراک بگذارید. برای ادامه پست ها و استوری هایتان می توانید هربار که خواستید این روش را تکرار کنید تا یک پیج یکدست و زیبا با طراحی منحصربه فرد و حرفه ای داشته باشید.

نتیجه گیری

 • ابعاد عکس برای اینستاگرام مربع ۱۰۸۰ × ۱۰۸۰ است. هنگام طراحی الگوهای خود این نکته را بخاطر بسپارید و رعایت کنید. برای بهینه سازی اندازه و کیفیت الگوهای خود از ۱۰۸۰ of 1080 استفاده کنید.
 • یک پوشه یا فایل مخصوص در تلفن همراه خود ایجاد کنید (برای مثال آن را ” الگوهای اینستاگرام ” نام گذاری کنید). برای دسترسی سریع می توانید الگوهایی که در استوری و پست اینستاگرام خود ارسال می کنید را در این آلبوم ذخیره کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که الگوهایی که ایجاد و ذخیره می کنید ( یا خریداری می کنید ) با موضوع اینستاگرام شما مطابقت داشته باشد. الگوهای ارسالی شما باید تکمیل کننده سبک شما باشد.
بیشتر بخوانید
پیج فروشی اینستاگرام

 

امیدواریم که این مطلب ( طراحی پست ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

طراحی پست

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top