بیو خاص برای اینستاگرام

بیو خاص برای اینستاگرام

بیو خاص برای اینستاگرام

اینستاگرام سریعتر از هر شبکه اجتماعی دیگری در حال رشد است. بیش از ۲۰۰ میلیون نفر هر روز از اینستاگرام بازدید می کنند. نمایه اینستاگرام شما اولین برداشت از نام شما را ایجاد می کند. در قلب پروفایل اینستاگرام شما بیوگرافی اینستاگرام شما قرار دارد. برای داشتن بیو خاص برای اینستاگرام با لایک پرس همراه باشید.

چرا مردم باید شما را دنبال کنند و با پیج شما تعامل داشته باشند. دقیقاً مثل هر چیز دیگری که در اینترنت وجود دارد، بیوگرافی اینستاگرام شما در مورد ایجاد اولین تأثیرگذاری تأثیرگذار است. بیشتر مردم قبل از تصمیم گیری در مورد دنبال کردن یا عدم دنبال کردن شما، فقط چند ثانیه زمان می برند تا تصاویر و بیو شما را ببینند.

اگر بیوگرافی اینستاگرام شما جذاب باشد، ممکن است تصمیم بگیرند پیج شما را دنبال کنند.

بیوگرافی اینستاگرام چیست؟

Instagram bio در زیر نام کاربری شما قرار دارد که می توانید جزئیات مربوط به خود یا برند خود را در آن به اشتراک بگذارید. بیوگرافی اینستاگرام شما می تواند شامل مختصری از توصیف خود یا نام تجاری ، اطلاعات تماس ، شکلک ها ، هشتگ ها و موارد دیگر باشد.

 

بیو خاص برای اینستاگرام

الگوی Instagram بیو برای دنبال کردن

شما می توانید بیوگرافی اینستاگرام خود را به هر روشی که بخواهید بنویسید. در اینجا چند نکته بیوگرافی اینستاگرام آورده شده است که ممکن است بخواهید بر اساس روندهای محبوب اضافه کنید. اگر می خواهید استاد اینستاگرام شوید ، این نکات را دنبال کنید و امروز در دوره رایگان اینستاگرام ثبت نام کنید.

بیشتر بخوانید
استوری اینستا

۱. خود را توصیف کنید

بهترین بیو اینستاگرام دارای توصیف شخصی است. مواردی که باید به آنها اضافه کنید: عنوان ( های ) شغلی شما ، شرکتی که در آن مالک هستید یا در آن کار می کنید ، برخی ادعاهای شهرت ، چیزهایی که دوست دارید و آنچه که شما را برجسته می کند.

۲. علایق خود را لیست کنید

برای ایجاد اولین برداشت خوب ، باید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. اما چطور می توانید این کار را انجام دهید؟ فقط با به اشتراک گذاشتن علایق خود.

بهترین بیو همیشه کسی است که آسان خوانده شود و جذاب ترین علاقه شما را داشته باشد، که دو نکته مهم بیوگرافی Instagram برای کپی کردن است.

۳. اطلاعات تماس خود را به اشتراک بگذارید

اگر شما صاحب یک صفحه کسب و کار هستید، یا شخصیتی عمومی هستید، بیوگرافی اینستاگرام شما باید شامل اطلاعات تماس شما باشد. بیشتر افراد آدرس ایمیل خود را می نویسند. همچنین می توانید افراد را برای ارسال پیام به DM خود هدایت کنید.

 

بیو خاص برای اینستاگرام

۵ عنصری که بیوگرافی اینستاگرام شما را تشکیل می دهد

قبل از اینکه به چگونگی ایجاد بهترین بیوگرافی اینستاگرام بپردازیم ، بیایید نگاهی به عناصر تشکیل دهنده این قسمت از نمایه خود بیندازیم.

۱. عکس پروفایل

عکس نمایه شما یکی از اولین مواردی است که مردم در بیوگرافی اینستاگرام شما متوجه آن می شوند. مطمئن شوید از عکسی استفاده می کنید که:

  • تشخیص آن راحت و با کیفیت بالا است.
  • برند و یا چهره شما را کاملا به تصویر می کشد.
    نشان تجاری اغلب برای عکس پروفایل آنها مناسب است. به خاطر داشته باشید که حداقل اندازه عکس نمایه ۱۱۰ ۱۱۰ ۱۱۰ پیکسل است. زیر ۲۰۰ ۲۰۰ ۲۰۰ بمانید تا بازدیدکنندگان هنگام بازدید از نمایه شما ، یک عکس کشیده یا تار نبینند.
بیشتر بخوانید
فالوور فیک

۲. نام کاربری

نام کاربری شما یکی از مهمترین جنبه های بیوگرافی اینستاگرام شماست. در بالای بیو قرار دارد و نحوه جستجوی افراد برای نام تجاری شما را تعیین می کند. افرادی که به دنبال حساب کاربری شما هستند به احتمال زیاد آن را از این طریق پیدا می کنند.

۳. شرح

شرح نمایه شما هسته اصلی بیوگرافی اینستاگرام شماست. اینجا جایی است که شما می توانید از ۱۵۰ نویسه استفاده کنید تا شرکت و یا پیج شخصی خود را به نمایش بگذارید و مشتریان را به اقدام تشویق کنید.

۴. URL قابل کلیک

پیوندهای قابل کلیک در هیچ کجای اینستاگرام خارج از قسمت وب سایت در بیوگرافی شما مجاز نیستند. برای راهنمایی بازدیدکنندگان به وب سایت خود ، ربات مسنجر ، یک کمپین خاص یا هرجایی که می خواهید ترافیک ایجاد کنید ، در این کادر پیوندی اضافه کنید.

۵. دکمه های تماس

دکمه های تماس با شما یک بیوگرافی خوب اینستاگرام است. وقتی افراد از نمایه شما بازدید می کنند ، ممکن است بخواهید راهی آسان برای تماس با خود به آنها بدهید. بسته به نوع کسب و کار و یا شخصی بودن پیج می توانید چند دکمه اضافه کنید:

  • ایمیل : یک آدرس ایمیل برای خود درست کنید و یا اگر از قبل دارید از آن آدرس استفاده کنید.
  • تماس : شماره تلفن همراه خود را اضافه کنید.

 

بیو خاص برای اینستاگرام

۴ ترفند برای بیوگرافی اینستاگرام

آیا می خواهید چند ترفند بیو اینستاگرام را یاد بگیرید تا پیج شما پر بازدید شود؟

  • فونت های بیوگرافی اینستاگرام

با استفاده از ابزاری مانند LingoJam می توانید به راحتی فونت های مختلف bio Instagram را برای نمایه خود کپی و جایگذاری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کلماتی را که می خواهید مانند نام خود با قلم دیگری تایپ کنید.

بیشتر بخوانید
چگونه لایو دیگران را ببینیم

بعد از نوشتن اطلاعات و یا نام خود از بین قلم های موجود یک مورد که دلخواهتان است را انتخاب کنید، سپس آن را درست در بیوگرافی اینستاگرام خود کپی و پیست کنید.

  • نمادهای بیوگرافی اینستاگرام

با استفاده از وب سایتی مانند CoolSymbol می توانید نمادها و متن های فانتزی را کپی و جای گذاری کنید.

تعداد زیادی نماد جالب مانند ستاره ، حق چاپ ، پیکان ، ارز ، براکت ، قلب ، علائم زودیاک و موارد دیگر وجود دارند. به محض اینکه روی یکی از نمادها کلیک کنید ، کپی می شود. سپس می توانید وارد اینستاگرام شوید تا آن را به بیوگرافی خود اضافه کنید.

  • لینک بیوگرافی اینستاگرام

شما احتمالاً می دانید که چگونه می توانید پیوند وب سایت خود را در بیوگرافی اینستاگرام اضافه کنید. اما وقتی می خواهید چندین لینک اضافه کنید ، چه می کنید؟

یک وب سایت کوچک جالب که به شما در انجام این کار کمک می کند Linktree است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که وارد اینستاگرام خود شوید ، برای یک برنامه رایگان ثبت نام کنید و پیوندهای مورد نظر خود را اضافه کنید.

  • Bio Space اینستاگرام

با استفاده از ابزار رایگان Apps4Life ، می توانید خطوط را برای بیوگرافی Instagram خود ( یا زیرنویس های اینستاگرام ) اضافه کنید و روی دکمه Convert کلیک کنید تا به کلیپ بورد شما اضافه شود.

سپس ، می توانید به برنامه خود بروید و متن را مستقیماً در بیوگرافی اینستاگرام خود جای گذاری کنید. با این کار دردسر ایجاد فضای دستی مورد نیاز در اینستاگرام برای شما کم می شود.

بیشتر بخوانید
پیج فروشی اینستاگرام

بهترین بیو اینستاگرام می تواند به همراه داشتن اهداف شخصی و شغلی شما باشد تا باعث ارتقا حساب اینستاگرام شما شود.

بیو خاص برای اینستاگرام

امیدواریم که این مطلب ( بیو خاص برای اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد.

 

بیو خاص برای اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top