کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام در سال ۲۰۲۱

از سال ۲۰۱۸ ، اینستاگرام به مرز ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه رسیده است. در حالی که کار خود را به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری عکس و فیلم آغاز کرد ، اما اکنون بیشتر به یک پلت فرم تجاری تبدیل شده است. میلیون ها کارآفرین از قدرت کسب درآمد از اینستاگرام بهره می برند ، از ارائه دهندگان خدمات گرفته تا سازمان های غیرانتفاعی و صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی.

ممکن است از خود بپرسید: مردم چگونه در اینستاگرام درآمد کسب می کنند؟ آیا من هم می توانم از اینستاگرام کسب درآمد کنم؟ فروش در اینستاگرام چه تفاوتی با انواع دیگر تجارت های الکترونیکی دارد؟

در این مقاله ، ما چند تاکتیک را که می توانید امروزه استفاده کنید بررسی خواهیم کرد ، بنابراین می توانید به جمع کارآفرینان موفق که در سال ۲۰۲۱ از اینستاگرام درآمد کسب می کنند ، بپیوندید.

آیا می توان از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

بله. تا زمانی که چند تصویر و ویدیو زیبا و خلاقانه برای اشتراک گذاری دارید ، می توانید توجه میلیون ها کاربر اینستاگرام را به خودتان جلب کنید.

در اینجا ۵ مدل کسب و کار برای کسب درآمد در اینستاگرام آورده شده است :

۱. یک تأثیرگذار شوید و از تبلیغات درآمد کسب کنید.

اگر به یک وضعیت تأثیرگذاری با فالوور بالا برسید ، می توانید از نمایه اینستاگرام خود برای تبلیغ انواع محصولات از انواع برندها استفاده کنید.

برند ها تمایل دارند با اینفلوئنسرها شریک شوند و پست های اسپانسری را ارائه دهند که به گسترش تبلیغات در مورد محصولات آنها کمک می کند. برای رسیدن به این مرحله ، شما باید فالوورهای زیادی داشته باشید ، همچنین پست های جذاب و منظمی را ایجاد کنید که از طریق دنبال کنندگان شما تعامل زیادی ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید
افزایش فالوور اینستاگرام

به عنوان یک تأثیرگذار ، شناختن مخاطبان برای شما بسیار مهم است. شما باید بفهمید که این افراد چه کسانی هستند. علایق ، ارزش ها ، نیازها و خواسته های آنها چیست؟ به این ترتیب ، شما می دانید که کدام برندها را برای تبلیغات انتخاب کنید که بهترین تناسب را با آنها دارد.

۲. یک شرکت وابسته شوید و با فروش محصولات دیگران درآمد کسب کنید.

می توانید محصولات دیگران را بفروشید. افراد زیادی هستند که از طریق برنامه های وابسته از اینستاگرام درآمد کسب می کنند.  تأثیرگذار عمدتاً هدف ایجاد آگاهی است. شرکت های وابسته از طریق پیوند قابل پیگیری یا کد تبلیغاتی درآمد کسب می کنند تا مطمئن شوند دقیقاً کدام فروش مستقیماً از طریق پست های او انجام شده است.

در ابتدا ممکن است یک بازی دشوار به نظر برسد ، اما اگر قصد رشد داشته باشید ، بازاریابی وابسته پتانسیل زیادی دارد. شما می توانید حضور خود را با درج یک وب سایت و یا سایر کانال های بازاریابی یا رسانه های اجتماعی گسترش دهید.

۳. فروش عکس پوستر و سایر محصولات مجازی.

اینستاگرام همه چیز درباره تصاویر است. به همین دلیل محصولات و تصویرهای زیبا فروش بیشتری دارند.

شما می توانید عکس ، پوستر ، نقاشی ، انیمیشن ، فیلم و سایر محصولات مجازی مبتنی بر تصویر یا فیلم را بفروشید. در هر پست ، افراد علاقمند را برای دیدن پیوند به بیوگرافی خود معرفی کنید. این روش محبوب دیگری است که مردم از اینستاگرام درآمد کسب می کنند.

اگر فکر می کنید عکس های با کیفیت بالا می گیرید ، این شانس وجود دارد که بتوانید برای آن پول دریافت کنید. پس از گرفتن عکس های عالی ، از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای تلفن ها استفاده کنید تا از عکس هایی که می گیرید بیشترین بهره را ببرید. سعی کنید هنگام عکسبرداری ، عکس های خلاق و سرگرم کننده بگیرید.

بیشتر بخوانید
خرید فالوور خارجی ارزان

با استفاده از هشتگ های مرتبط اینستاگرام می توانید از اینستاگرام برای ارتقا promote نمونه کارهای عکاسی خود استفاده کنید.

۴. فروش محصولات

شما می توانید هر کالایی که خودتان درست می کنید را بفروشید یا از تولیدکنندگان به صورت عمده بخرید. این خرده فروشی تجارت الکترونیکی متداول معمولاً به یک موجودی در کارت بانکی نیاز دارد ، به این معنی که برای خرید محصولات خود باید مقداری سرمایه اولیه هزینه کنید.

شما همچنین به مکانی نیاز دارید که بتوانید محصولات را در آن نگه دارید ، مانند اتاق اضافی در خانه انباری و یا  فضای ذخیره سازی اجاره ای. این امر به ویژه درصورتی که قصد داشته باشید با خرید عمده محصولات ، صرفه جویی کنید ، جواب می دهد.

اگر می خواهید با اینستاگرام درآمد کسب کنید ، این آمارها را بررسی کنید :

۱) ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال هستند.

۲) ۵۰۰ میلیون کاربر هر روز فعال هستند.

۳) ۵۰ درصد از کاربران اینستاگرام ( ۵۰۰ میلیون نفر ) حداقل یک حساب کاربری را دنبال می کنند.

۴) ماهانه ۲ میلیون تبلیغ کننده اینستاگرام وجود دارد.

۵) زمان صرف شده در اینستاگرام هر ساله ۸۰ درصد افزایش می یابد.

۷) ۵۰۰ میلیون حساب Instagram هر روز از Instagram Stories استفاده می کنند.

کاربران اینستاگرام بر اساس سن :

 • ۱۸ تا ۲۹ ساله : ۵۹ درصد
 • ۳۰ تا ۴۹ ساله : ۳۳ درصد
 • ۵۰ تا ۶۴ سال : ۱۸ درصد
 • بیش از ۶۴ سال : ۸ درصد

کاربران اینستاگرام بر اساس جنسیت :

 • زن : ۳۸ درصد
 • مرد : ۲۶ درصد
 • سایر موارد : ۳۶ درصد

۱۰) پست های اینستاگرام با برچسب مکان ۷۹ درصد تعامل بیشتری دارند.

بیشتر بخوانید
تگ کردن در اینستاگرام

۱۱) عکس هایی که دارای چهره هستند ۳۸ درصد لایک بیشتری دارند.

۱۲) محتوای تولید شده توسط کاربر ۴.۵ درصد نرخ تبدیل بیشتری دارد.

چگونه می توان تعداد فالوورها را در اینستاگرام بیشتر کرد؟

از نکاتی که در زیر آورده شده استفاده کنید تا رشد فالوورهای خود را ببینید. یک فالوور قوی کلید اصلی کسب درآمد از اینستاگرام است.

 • نمایه اینستاگرام خود را بهینه کنید.
 • ایجاد و تبلیغ هشتگ اختصاصی.
 • از هشتگ های درست و مربوط به پست موردنظر استفاده کنید.
 • از موضوعات و نوشته های جذاب برای پست های اینستاگرام استفاده کنید.
 • مسابقه های متفاوتی اجرا و تبلیغ کنید.
 • ایجاد و تبلیغ استوری و فیلم های زنده
 • ارسال منظم پست و استوری
 • با تأثیرگذاران و حساب های همفکر همکاری و مشارکت کنید.
 • از ویژگی هایی مثل مکان استفاده کنید.
 • از دیگران بخواهید تا با مطالب شما درگیر شوند.
 • از تبلیغات اینستاگرام برای دسترسی بیشتر به افراد استفاده کنید.

امیدواریم که این مطلب ( کسب درآمد از اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top