پیج فروشی اینستاگرام

پیج فروشی اینستاگرام

پیج فروشی اینستاگرام

همانطور که در مقاله های قبل ذکر شد ، شرکت ها ، سازمان ها و شخصیت هایی وجود دارند که به دنبال پیج فروشی اینستاگرام هستند. به دلیل داشتن طرفدارهای زیاد و سطح بازدید روزانه بالا در اینستا این سازمان ها / مشاغل برای بیشتر دیده شدن تمایل به خرید تبلیغات ، بازاریابی و تعداد بالایی فالوور دارند.

اگرچه خرید پیج تضمین کننده تعامل نیست زیرا فالوورها بیشتر ربات هستند ، اما این استراتژی بازاریابی برای برخی از برندها جواب می دهد.

پیج فروشی اینستاگرام با فالوور بالا

خرید پیج اینستا با وجود تعداد بالای فالوور باعث می شود که اعتماد بازدیدکنندگان و فالوورهای جدید خود را بیشتر جلب کنید ، در این صورت فروش شما نیز بالاتر می رود. داشتن فالوورهای بالا و فالوورهای پایین قطعا تفاوت زیادی در پیج شما دارد ، بازدیدکنندگانی که به پیج شما مراجعه می کنند اگر فالوورها و لایک هایتان بالا باشد بیشتر اعتماد می کنند.

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در کل دنیا برای تبلیغات است ، به دلیل اینکه با کم ترین هزینه ( نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی و وب سایت ها ) می توانید تبلیغاتی موثر و تعداد بالایی فالوور داشته باشید ( برای فروش پیج ) . تعداد بالای فالوور به جذب فالوورهای جدید همچنین فروش بالاتر محصولات نیز کمک می کند.

نکته : طبق آماری که اخیرا گرفته شده هر ماه یک میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده می کنند!

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام را کسب و کارهای کوچک ، شرکت ها ، سازمان های بزرگ ، فروشگاه ها و حتی مردم عادی نیز انجام می دهند. دلیل خرید پیج این است که کاربران زمان و وقت کافی برای ایجاد و تبلیغ پیج جدید و افزایش فالوور ندارند ، با کمک پیج فروشی اینستاگرام می توانند به راحتی به یک پیج با تعداد بالایی فالوور دست پیدا کنند و زودتر به هدف خود برسند.

بیشتر بخوانید
خرید ویو

چرا خرید پیج اینستا لازم است

اپلیکیشن اینستاگرام در سال ۲۰۱۰ وارد گوشی های موبایل شد و هیچکس فکر نمی کرد که چنین پیشرفتی داشته باشد و پس از مدت کوتاهی به این حجم بالا از کاربران در سراسر دنیا برسد.

در آن زمان فیسبوک حرف اول را در بین شبکه های اجتماعی می زد و طرفداران بسیاری داشت ، اما با محدودیت های فیسبوک همه به دنبال یک شبکه اجتماعی راحت تر بودند که اینستاگرام وارد موبایل ها شد.

پس از گذشت دو سال از فعالیت اینستاگرام ، فیسبوک اقدام به خرید آن کرد و موفق شد. بعد از مدتی اینستا در ایران جا افتاد و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد. در حال حاضر با وجود تعداد بالای پیج های اینستاگرامی و کاربران زیادی که در این شبکه فعالیت دارند بعضی از صاحبین مشاغل و اینفلوئنسرها درآمدهای چشم گیر و بالای ۱۰۰ میلیون تومان را در هر ماه دارند. بعضی از آن ها هیچوقت فکر نمی کردند که با خرید یک پیج به این درآمد برسند.

دو مسلئه مهم در رابطه با اینستاگرام

  1. محتوایی سالم و جذاب
  2. امکان دیده شدن پیج

بعضی از پیج ها هستند که با وجود محتواهای جذاب و فوق العاده دیده نمی شوند و فالوورهای آن ها کم تعداد می باشند. با وجود اینکه تمام تلاششان را برای محتوا گذاری انجام داده اند و محتواهای بی نقصی تولید کرده اند، اما بعد از مدتی خسته شده اند و پیجششان را بسته اند. چون با خرید پیج های فروشی موافق نبوده اند و با این کار به نتیجه مطلوبی نرسیده اند.

بیشتر بخوانید
قالب استوری اینستاگرام

پیج اینستاگرامی فیک یا واقعی

بعد از توضیحات در رابطه با خرید و فروش پیج به این سوال می رسیم که آیا پیج فروشی اینستاگرام واقعی بهتر است یا فیک؟ آیا خرید پیج یک بی نتیجه است؟

باید بگوییم که جواب خیر می باشد. پیج با فالوور واقعی بهتر است اما مسلماً هزینه بالاتری باید برای آن پرداخت کنید. با پیج فیک هم می توان به موفقیت رسید و خرید آن نتیجه بخش است ، اما تنها تفاوت آن با پیج واقعی این است که باید برای تولید محتواهای آن زحمت بیشتری بکشید.

پیج فروشی اینستاگرام موضوعی

بیشتر پیج های اینستاگرامی که فالوورهای بالایی دارند معمولا به فروش می رسند که درباره موضوعات خاص و متفاوتی هستند. به این معنی که در رابطه با زندگی شخصی ، شخص خاصی نیستند و در زمینه عکاسی از یک موضوع خاص و جذاب استفاده شده است. به عنوان مثال : جنگل و طبیعت ، ساحل و دریا ، مد و لباس ، زیبایی و آرایش و …

در بالا توضیح دادیم که برای موفقیت در پیج به تولید محتوای جذاب و تاثیرگذار نیاز است ، اما در رابطه با این مدل پیج ها معمولا مجبور نیستید که حتما محتوایی تولید کنید ، چون این تصاویر یا ویدیوها در سطح فضای وب وجود دارند و همین که آن ها را بازنشر کنند برای پیج شما کافیست.

 

امیدواریم که این مطلب ( پیج فروشی اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

پیج فروشی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top