پنل فالوور

پنل فالوور

پنل فالوور و بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی کاملاً به شبکه سازی تبدیل شده اند. پنل فالوور از تبلیغ یک محصول تا فروش آنلاین آن در شبکه های اجتماعی برای اهداف مختلف بازاریابی استفاده کرده اند. برخی از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، اینستاگرام ، LinkedIn ، Pinterest و …

بازاریابی رسانه های اجتماعی ممکن است نوع جدیدی از بازاریابی دیجیتال در قرن ۲۱ باشد. با ظهور قابلیت دسترسی به وب از طریق دستگاه های هوشمند ، مفهوم بازاریابی در شبکه های اجتماعی بسیار بدست آمده است که به لطف دسترسی به مشتریان هدف ، کارآمد و ارزان است.

پنل فالوور

کسانی که در زمینه بازاریابی فعالیت دارند ، متوجه این موضوع که ( برای تعامل در شبکه های اجتماعی تغییر ناگهانی صورت می پذیرد ) می شود. امروزه شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام ، که در صدر جدول قرار دارد برای بازاریابی و تماس های آنلاین با مشتری ها و دوستان ، بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرند.

این روند را کسانیکه در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند مخصوصا در زمینه بازاریابی اینترنتی فعال هستند ، باید در زمینه اطلاعات کافی داشته باشید تا در کارتان پیشرفت کنید. این موضوع آنقدر با اهمت است که شغل های مختلفی در حال حاضر در شبکه های اجتماعی فعالیت پررنگی دارند.

اگر در حوزه سوشیال مدیا مارکتینگ و یا دیجیتال مارکتینگ فالیت دارید ، در گروه های مختلف تلگرامی عضو می شوید و یا عضو هستید ، کسانی را می بینید که در ازای پرداخت مبلغی پنل فالوور خریداری می کنند ، سوالی که برای شما پیش می آید این است که پنل فالوور چیست و چرا خریداری می کنند؟

بیشتر بخوانید
بهترین سایت های برگزاری وبینار در ایران

پنل فالوور همان وب سایت ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی است ، ولی چون افراد زیادی به آن پنل فالوور می گویند در این مقاله ما نیز به همین اسم توضیحات را ارائه می دهیم.

در پنل فالوور تمام کارهای مربوط به آن شبکه وجود دارد مثل : لایک ، ویو ، فالوور ، کامنت و… علاوه بر اینستاگرام در تمام شبکه های اجتماعی ( فیسبوک ، توییتر ، یوتیوب و… ) می توانید به دست آورید. اما این موضوع که هر شبکه اجتماعی پنل خاص خود را دارد و متفاوت از بقیه شبکه ها می باشد.

پنل فالوور چگونه کار می کند

شبیه به یک بازار است که چیزهای مختلفی در دسترس دارید ، در یک پنل سرویس هایی مختلف و متنوعی در دسترس شماست که می توانید خریداری کنید. اما این همه لایک ، ویو و فالوور از کجا می آیند؟ یک سری افراد متخصص هستند که با ایجاد کردن هزاران حساب کاربری در شبکه های اجتماعی به ساختن و مدیریت آنها می پردازند ، برای اینکه با کاربران و مشتریان خود در ارتباط باشند وقت کافی را ندارند و کسانی که این خدمات را می خواهند نیز زیاد هستند ، پنل فالوور یک رابط بین این افراد متخصص ( که در اصطلاح به آنها ربات می گویند ) و مشتریان می باشد.

ربات ها یا فالوور واقعی

فالوورها ، ویو و تمامی لایک ها متشکل از ۳ منبع اصلی هستند :

  • ربات ها
  • سیگنال واقعی
  • سیگنال غیر واقعی

     ۱. ربات ها

ربات ها یکی از روش های قدیمی و پرکاربرد برای گرفتن لایک و فالوور می باشند.

بیشتر بخوانید
بیو خاص برای اینستاگرام

ربات ها یک سری نرم افزار هوشمند هستند که هزاران و یا میلیون ها حساب کاربری را در دسترس دارند و به آنها متصل می باشند که از آی پی مختص با کشورهای مختلف استقاده می کنند. ربات ها به صورت اتوماتیک کار می کنند ، اما این کار نیازمند سواد کافی در برنامه نویسی ، شبکه و در زمینه های خود را دارد ، علاوه بر اینها یکسری مشکلات و بروزرسانی ها در طول روز پیش می آیند که باید آنها را پیگیری و رفع کنند.

سرویس های لایک و فالوور در اینستاگرام که ارزان قیمت هستند ، معمولا همین ربات ها می باشند اما بعضی از این حساب ها ربات نیستند برای اطمینان بیشتر باید از جاه هایی که مورد اعتماد هستند مثل لایک پرس این سرویس ها را دریافت کنید.

ایجاد و ساختن ربات ها زمان و انرژی زیادی می خواهد و به راحتی به وجود نمی آیند ، متخصصین به پنل وصل هستند و سرویس ها را از طریق پنل فالوور به کاربران می دهند.

حساب کاربری که متصل شده با حذف کردن حساب های ربات که از قبل وجود داشتند باعث می شود که حساب شما در شبکه های اجتماعی رشد سریع و چشم گیر داشته و رده بندی شما بالا می رود ، چون این ربات ها با داشتن عکس پروفایل ، بیو و پست بیشتر به واقعی بودن نزدیک هستند و از کیفیت بالاتری نیز برخورداند.

     ۲. سیگنال واقعی

افراد در طی مدت به وجود آمدن شبکه اینستاگرام با تبلیغات و کارهایی که برای به دست آوردن فالوور و لایک انجام داده اند باز هم زیباد نتوانستند که فالوور جمع کنند. همچنین پست ها و محتوایی با ظاهر زیبا و جذاب تولید کرده اند تا شما آنها را لایک و در زیر پست کامنت بگذارید.

بیشتر بخوانید
امنیت پیج اینستاگرام

تبلیغات برای این دسته از افراد با هزینه هایی روبه رو است ، جدیدا علاوه بر تبلیغات از ربات هایی برای افزایش فالوور و لایک در پنل خود استفاده می کنند که از کاربران واقعی و غیر فیک استفاده می شود ، اما باید ریزش فالوور را هم در نظر داشته باشید.

 

امیدواریم که این مطلب ( پنل فالوور ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

پنل فالوور

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top