پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟

پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟

پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟

خرید سرویس پاور لایک اینستاگرام این روزها به بحث های زیادی بدل شده و خیلی از افراد پاورلایک را مهم می دانند و خیلی ها با آن مخالف هستند. در ادامه به بررسی تخصصی این سرویس میپردازیم و صحت این ادعا را که پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟ با هم بررسی خواهیم کرد.

آیا پاورلایک واقعا در رشد پیج من و پست های اینستاگرام من تاثیر دارد؟ آیا پاورلایک رابطه ای مستقیم با تسپلور دارد؟ پاورلایک اینستاگرام را چه زمانی استفاده کنیم ؟

بیشتر بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام

 

پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟

پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟ و چیست ؟

پاورلایک به این معنی است که پیج هایی با فالوور زیاد یا بیشتر از شما پست شما را لایک کنند.

برای مثال اگر پیج شما ۲۵K فالوور دارد و میانگین لایک پست های شما ۲۵۰۰ لایک باشد و چند پیج با فالوورهای بالای ۴۵K پست آخر شما را لایک کنند چند اتفاق خواهد افتاد . کاری که پاورلایک اینستاگرام انجام میدهد دقیقا همین کار است و پست شما را توسط پیج های بزرگتر از شما لایک خواهد کرد.

آیا با پاورلایک وارد اکسپلور خواهم شد ؟

در یک جمله نمیتوان پاسخ به این سوال را داد چون الگوریتم اینستاگرام بسیار هوشمند است و روند کلی پیج شما را در نظر میگیرد ، ولی میتوان این اطمینان را حاصل کرد که حتما نسبت به پست قبلی رشد چشمگیری خواهید داشت و با بررسی های ما روی حدود ۴۵ پیج با موضوعات مختلف تا ۸۰% امکان رفتن پست شما در اکسپلور را افزایش میدهد .

بیشتر بخوانید
قابلیت پین ‌کردن کامنت به اینستاگرام اضافه شد

نکته مهم بعدی در تاثیر استفاده از پاورلایک این است که باید در دقایق اولیه انتشار پست از آن استفاده کنید و با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام احتمال نمایش پست در جایگاه بالاتر برای فالوور های مشترک شما و صفحه ای که از آن پاورلایک دریافت کرده اید بالاتر می رود.

همچنین در صورت استقبال از پست توسط فالوورها احتمال به نمایش گذاشته شدن پست توسط اینستاگرام در صفحه اکسپلور بالاتر می رود.

آیا پاورلایک تاثیری در بازخورد هشتگ ها هم دارد ؟

با توجه به ساختار الگوریتم جدید زمانی که شما پست جدید منتشر میکنید خیلی مهم است که در ۱۰ دقیقه اول این پست مورد توجه قرار گیرد و کاربران بتوانن با آن ارتباط برقرار کنند ، معمولا پیشنهاد میگردد برای پست ها بین ۲۰ الی ۳۰ هشتگ در نظر بگیرید تا پست شما بازخورد بیشتری را تجربه کند . پاورلایک به این امر سرعت میبخشد و میتواند این ساختار را برای پست شما ایجاد کند .

چطور پاورلایک دریافت کنیم ؟

  • یکی از راحت ترین و پر هزینه ترین راه ها این است که به پیج های بزرگ پول بدهید تا پست شما را لایک کنند !!!
  • یکی دیگر از این راه ها مدیریت صحیح پیج و تعامل با کاربران است ، شما میتوانید با انتشار پست های مناسب این تعامل را با مخاطبین خود ایجاد کنید که همیشه شما را دنبال کنند و این بهترین راه حل است .
  • ساده ترین و ارزان ترین راه خرید پاورلایک از سایت های معتبر است ، خرید آن آسان و راحت است و تاثیر آن در لحظه به شما نشان داده خواهد شد.
بیشتر بخوانید
خرید فالوور اینستاگرام

 

لایک پرس سال هاست که در این حوزه فعال است و هر سرویسی را روی چندین پیج تست و نتایجی که در مطالب منتشر می گردد، نتیجه تحقیقات چندین ساله کارشناسان لایک پرس است .

روش اول خرید پاورلایک :

در این روش به سادگی میتونید خرید پاورلایک رو انجام بدید ، کافیست وارد صفحه سفارش سریع شوید و میزان پاورلایک مورد نیاز خود را به سادگی خرید کنید و اطلاعات مربوط به پست خود را وارد نمایید و به صورت اتوماتیک پاورلایک دریافت کنید.

روش دومی خرید پاورلایک اینستاگرام :

برای خرید پاورلایک از قسمت منو گزینه ورود / ثبت نام را بزنید و پس از ثبت نام از قسمت سفارش وارد قسمت سفارش جدید شده و در قسمت دسته پرفروش ترین خدمات را انتخاب نمایید. در قسمت بعد گزینه لایک ایرانی + پاور لایک اینستاگرام + اکسپلور را انتخاب و عدد مورد نظر را وارد نمایید .

 

پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟

میانگین زمان اجرای درخواست شما بین ۵ دقیقه تا ۱۵ دقیقه است .

نکات بسیار مهم در مورد پست های شما

  • در استفاده از تصاویر بسیار دقت کنید (تصویر پایه اساسی یک پست اینستاگرام است).
  • در هشتک گذاری دقت کنید که هشتگ های شما مرتبط با موضوع پست باشد.
  • استفاده مستمر از پاورلایک را پیشنهاد نمیکنیم و صرفا روی پست های خیلی خوب استفاده کنید.
  • متن ها را تا جای ممکن کامل و با جزئیات بنویسید.
  • تیتر متن ها را در تصویر استفاده کنید.
  • تعامل خود را با کاربران پیج اینستاگرام خود بالا ببرید.

 

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که تا پایان این مقاله ( پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟ ) با ما همراه بودید.

بیشتر بخوانید
از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم

 

پاورلایک اینستاگرام چطور عمل میکند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top