ویو اینستاگرام

ویو اینستاگرام

ویو اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان جذاب ترین پلتفرم رسانه های اجتماعی ، به برندها اجازه می دهد تا بیش از هر زمان دیگری با افراد بیشتری ارتباط و تعامل برقرار کنند. ویو اینستاگرام یا بازدید ، تعداد کسانی که از ویدیو یا استوری شما بازدید کرده اند که شما آن ها را در پیج خود پست می کنید می باشد.

چه تعداد بازدید از اینستاگرام باید داشته باشید؟

در رابطه با ویدیو و فیلم هایی که به اشتراک می گذارید ، یکی از رایج ترین سوالاتی که برای صاحبان مشاغل و شرکت ها در بازاریابی اینستاگرام پیش می آید این است که “چند بازدید در اینستاگرام داشته باشم؟”

در این مورد نمی توان تعداد دقیقی ارائه داد (زیرا برای هر حساب براساس تعداد کل دنبال کنندگان متفاوت است) ، اما می گوییم هرچه تعداد بازدیدهای شما به تعداد دنبال کنندگان شما نزدیکتر باشد ، بهتر است.

افزایش ویو

برنامه اینستاگرام تعداد کسانی که از استوری و ویدیوهایی که در پیجتان به اشتراک گذاشته اید را به شما نشان می دهد. اگر این تعداد مورد رضایت شما نیست و کم می باشد می توانید آن را افزایش دهید ، با خریدن ویو اینستاگرام و یا خریدن فالوور واقعی.

توجه داشته باشید که برای خرید ویو یا فالوور به سایت های معتبر مثل لایک پرس مراجعه کنید ، چون در صورت بروز هرگونه مشکل و خطایی پشتیبانی می کنند.

آیا می توان ویو اینستاگرام را خرید؟

بله با مراجعه به سایت لایک پرس علاوه بر خرید ویو می توانید لایک ، کامنت ، فالوور و … را نیز خریداری کنید. داشتن تعداد ویو بیشتر به تعداد فالوورهای شما بستگی دارد که ویدیوی شما را می بینند و از نمایه شما بازدید می کنند ، در صورتی که پیج شما یک پیج دارای کسب و کار باشد این ویوها به فروش بیشتر شما کمک می کنند.

بیشتر بخوانید
خرید ویو

خرید ویو فالوورهای شما را افزایش نمی دهد یا اینکه لایک و کامنتی برای شما گذاشته نمی شود. لایک ، کامنت ، فالوور و ویو هیج ارتباطی با یکدیگر ندارند و هرکدام کار خود را انجام می دهند.

باید احتیاط کنید چون اگر اینستاگرام متوجه شود که حساب شما فعالیت مشکوکی دارد ، می تواند شما را از ادامه فعالیتتان در اینستاگرام برای مدتی محدود کند. اگر به فکر خرید فالوورهای جعلی برای دریافت ویو در اینستاگرام هستید ، به یاد داشته باشید که این فقط در طولانی مدت به حساب شما آسیب می رساند ، پس فالوورهای واقعی خریداری کنید.

ویو استوری های اینستاگرام

Instagram Stories به سرعت به یکی از ساده ترین ، سریع ترین و معتبرترین روش ها برای به اشتراک گذاشتن محتوا و تبلیغات تبدیل شده است. علاوه بر این ، بازدیدکنندگان استوری به برندهایی که از این روش به عنوان نوعی تبلیغات استفاده می کنند بسیار مثبت پاسخ داده اند.

به عبارت دیگر ، Instagram Stories یک روش عالی برای ارتباط مشتریان شما با نام تجاری شما است ، بنابراین بیایید ببینیم که چگونه می توانید بازدیدهای استوری های اینستاگرام خود را به حداکثر برسانید.

۱. از برچسب Location & Hashtag استفاده کنید

بهترین راه برای ویو بیشتر در استوری های اینستاگرام استفاده از برچسب های مناسب با موضوع و مکان مورد نظر است. از آنجا که Instagram Stories توانایی نمایش در صفحه جستجو Instagram را دارد ، این ویژگی به استوری شما فرصت بیشتری می دهد تا در فیدهای غیر فالوور نیز نمایش داده شود.

بیشتر بخوانید
کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام همچنین دارای چندین برچسب تعاملی از جمله نظرسنجی ، آزمونها و سوالات است که به دنبال کنندگان شما امکان می دهد به طور فعال در محتوای تبلیغ شده شرکت کنند.

۲. ارسال پست و استوری به صورت مداوم

در پیج خود به طور مداوم در حال ارسال پست و استوری باشید تا همچنان دنبال کنندگانتان به طور مکرر استوری ها و پست های اینستاگرام شما را مشاهده کنند.

آیا از ویدیوهایی که به طور مداوم در پیج اینستاگرام خود ارسال می کنید و یا استوری هایی که بارگذاری می کنید بازدید کمی نسبت به تعداد فالوورهایتان صورت می گیرد؟

این اصلا موضوع مهم و نگران کننده ای نیست ، شما می توانید با خرید ویو ، فالوور و لایک از سایت لایک پرس بازدید از پیجتان را بالا ببرید و یا تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید. با خرید ویو اینستاگرام تعداد بازدید از ویدیو و استوری هایتان چند برابر می شود.

نکته : اکثر افراد در اینستاگرام تمایل دارند کیفیت محتوای شما را با توجه به تعداد پسندیدن و بازدیدها قضاوت کنند. با مراجعه به پیج شما تعداد کسانی که از قبل در پست های شما لایک و کامنت گذاشته اند را می بینند همچنین می توانند تعداد ویو شما را نیز مشاهده کنند.

اگر این تعداد بالا باشد آنها برای دیدن پیج و یا حتی دنبال کردن شما مشتاق می شوند و این واقعیت در ذهن آنها پیش می آید که محتوای شما ارزش وقت و توجه آنها را دارد.

همه اینها ، به نوبه خود به دنبال کنندگان جدید منجر می شود که پس از آن منجر به بازدیدها و لایک های بیشتری می شود که قابلیت مشاهده محتوای شما را افزایش می دهند  و این چرخه ادامه دارد. ما در مورد کاربران واقعی صحبت می کنیم که به طور مکرر از اینستاگرام استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید
خرید ویو اینستاگرام

 

امیدواریم که این مطلب ( ویو اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

ویو اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top