خرید پیج

خرید پیج

خرید پیج

اگر شما علاقه مند به خرید پیج در اینستاگرام هستید ، معیارها و اهداف مشخص شده ای برای استفاده از آن دارید. این صفحه به احتمال زیاد برای تبلیغ یک برند ، کسب و کار و یا استفاده شخصی می باشد.

برای اینکه خرید پیج موثر و سودمند باشد ، مطمئناً به تعداد زیادی فالوور فعال نیاز خواهید داشت. اغلب ، برای صرفه جویی در هزینه ، خریداران ترجیح می دهند دنبال کنندگان را برای حساب های خود با کمک خدمات مختلف برای تبلیغات بخرند، که این یک اشتباه بزرگ است.

در این مقاله قصد داریم ، نکات امنیتی ، هزینه و روش های خرید اکانت اینستاگرام را با فالوور مرور کنیم.

دلایل خرید پیج اینستاگرام

     ۱. بستر فعال تبلیغاتی

با خرید یک پیج واقعی اینستاگرام ، می توانید نتیجه گیری کنید که آیا مخاطبان این حساب به کالاها یا خدمات شما علاقه مند هستند یا خیر. از طرف دیگر ، هنگام خرید فالوور ، نمی دانید این افراد چه کسانی هستند و اینکه آیا آنها واقعاً وجود دارند یا خیر.

     ۲. صرفه جویی در وقت و هزینه در ارتقا page

اگر تصمیم دارید کسب و کار خود را به سطح جدیدی برسانید ، فروش و شناخت محصولات را در بین مخاطبان افزایش دهید ، پس برای اینکه این کار را انجام دهید ، احتمالاً وقت ندارید که یک صفحه تازه در اینستاگرام راه اندازی و تبلیغ کنید ، زیرا حداقل چند ماه طول می کشد.

اگر از تبلیغات استفاده می کنید ، خطر ممنوعیت استفاده از اینستاگرام را دارید. یک راه حل خوب خرید یک صفحه آماده با فالورهای فعال است. این امکان وجود دارد که در طی چند روز کار با صفحه خریداری شده ، مشتریان جدیدی دریافت کنید.

بیشتر بخوانید
تیک آبی اینستاگرام

     ۳. سطح جدیدی از توسعه برای کسب و کار شما

طی چند سال گذشته ، اینستاگرام به یکی از مهمترین بسترهای تبلیغات و فعالیت های اجتماعی تبدیل شده است. اگر هنوز به این شبکه اجتماعی قدرتمند وارد نشده اید و پیجی ندارید ، پس همگام با زمان نیستید. شما بخش عظیمی از مخاطبان را از دست می دهید و مهمتر از همه ، محبوب ترین بستر رایگان تبلیغات را نادیده می گیرید.

بر اساس آخرین اطلاعات ، کاربران ایالات متحده بیشتر از فیس بوک معروف وقت در اینستاگرام می گذرانند. اولین گزینه برای بسیاری از افرادی که می خواهند کار خود را شروع کنند یا می خواهند آن را تبلیغ کنند ، خرید حساب کاربری اینستاگرام با تعداد زیادی فالوور است.

مزایای خرید پیج اینستاگرام

در اینجا ، ما مزایا و معایب خرید صفحه اینستاگرام را برای کمک به شما در تصمیم گیری آسان تر توضیح خواهیم داد. خرید صفحات خوب اینستاگرام قطعاً مزایای بی شماری دارد که بسیاری از مشاغل را به این کار ترغیب می کند. در اینجا برخی از آنها ذکر شده است :

 • داشتن تعداد قابل توجه فالوور از ابتدا
 • امکان داشتن مشتریان زیادی در صفحه
 • سادگی جذب مخاطب به دلیل تعداد زیاد فالوور که از قبل وجود داشته اند
 • میزان جذابیت بالا در مقایسه با صفحات تازه ساخته شده

 

معایب خرید صفحه اینستاگرام

موارد ذکر شده در بالا مزایای خرید صفحه ای بود که ممکن است در ابتدا موثر باشد. اما ، جنبه های منفی نیز دارد که می تواند اثرات مخربی بر روی صفحه خریداری شده داشته باشد :

 • بعد از تغییر نام و موضوع صفحه اینستاگرام ، میزان تعامل آن به طور معمول تا ۷۰٪ کاهش می یابد.
 • اینستاگرام ممکن است به دلیل حذف همه پست ها و تغییر نام صفحه ، صفحه را غیرفعال کند.
 • دنبال کنندگان پس از تغییر نام و هدف تجاری و جایگاه آن ، به سختی اعتماد خواهند کرد.
 • یافتن و خرید یک صفحه خوب در میان صفحات دارای فالوورهای جعلی بسیار دشوار است.
بیشتر بخوانید
خرید اکانت اینستاگرام

 

هزینه خرید صفحه اینستاگرام

مکان خاصی برای خرید page اینستاگرام وجود ندارد ، هیچ سازمان خاصی این فروش را کنترل نمی کند. بنابراین دارندگان پیج هر قیمتی را که می خواهند پیشنهاد می دهند ، پس باید بادقت و از جایی مطمئن مثل لایک پرس خرید پیج را انجام دهید.

آیا خرید اکانت اینستاگرام امن است؟

علاوه بر مزایا و معایب ذکر شده در بالا ، جنبه های دیگری نیز وجود دارد که باید به آن دقت کنید ، مسائل امنیتی خرید صفحات اینستاگرام بسیار مهم است. از نظر قانونی خرید و فروش صفحات اینستاگرام غیرقانونی است.

به همین دلیل ، اینستاگرام همیشه شخصی را که یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کرده است ، مالک خود می داند و از او می خواهد یک آدرس ایمیل به حساب خود اختصاص دهد. اینستاگرام از این آدرس ایمیل برای ارسال کدهای تأیید به کاربران خود استفاده خواهد کرد تا آنها هویت خود را تأیید کنند.

در نتیجه ، حتی اگر آدرس ایمیل را پس از خرید حساب تغییر دهید ، مالک قبلی آن می تواند با تماس با اینستاگرام آن را پس بگیرد و از آنجا که خرید صفحات اینستاگرام غیرقانونی است ، شما حق ادعای مالکیت آن را ندارید.

چگونه پیج خریداری شده را امن کنیم؟

همانطور که در بالا گفته شد هنگام خرید حساب اینستاگرام ، صاحب آن یک آدرس ایمیل و رمز عبور به شما می دهد اما حتی اگر آدرس ایمیل متصل به حساب را تغییر دهید ، فرد می تواند با اینستاگرام تماس گرفته و حساب را پس بگیرد. بنابراین چه کاری می توانید برای جلوگیری از این مشکل انجام دهید.

بیشتر بخوانید
تم اینستاگرام

در اینجا چند راه حل وجود دارد :

 • حساب اینستاگرام را از شخص معتبر یا ارائه دهنده خدمات مطمئن خریداری کنید.
 • قرارداد خرید داشته باشید تا در صورت بروز هرگونه مشکل به راحتی بتوانید هزینه آن را پس بگیرید.
 • اگر صفحه اینستاگرام به یک حساب فیس بوک متصل است ، از صاحب آن بخواهید که حساب فیس بوک را نیز به شما بدهد.
 • شخصاً با صاحب پیج صحبت کرده و با او در تماس باشید ، تا اگر مشکلی پیش بیاید آن را رفع کنید.

نتیجه گیری

با در نظر گرفتن تمام جوانب ذکر شده در بالا ، خرید پیج اینستاگرام خطرات زیادی را به همراه دارد. اگر می خواهید در اینستاگرام فعال باشید ، یک صفحه با کیفیت از لایک پرس با فالوور بالا خریداری کنید و از آن برای کسب و کار خود استفاده کنید.

 

امیدواریم که این مطلب ( خرید پیج ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

 

خرید پیج

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top