خرید اکانت اینستاگرام

خرید اکانت اینستاگرام

خرید اکانت اینستاگرام

خرید اکانت اینستاگرام به احتمال زیاد برای تبلیغ کردن یک برند ، کسب و کار یا شخص در اینستاگرام و فضای اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. تیم ما همه حساب هایی را که می فروشیم خودشان به وجود می آورند و به صورت دستی تأیید می کنند تا حساب های اینستاگرام با فالوورهای واقعی ، تعامل متناسبی با تعداد دنبال کنندگان و در آخر حساب هایی که رشد ارگانیک دارند برای شما ایجاد کنند.

آیا بعد از خرید اکانت اینستاگرام حساب من ممنوع می شود؟

رعایت نکات ایمنی طبق دستورالعمل که ما به شما می گوییم مهم است ، در غیر این صورت خطر تعلیق حساب وجود دارد. برخی از اقدامات ایمنی معمولی که باید رعایت کنید عبارتند از : از VPN عمومی برای ورود استفاده نکنید ، از چندین حساب در یک مرورگر / دستگاه استفاده نکنید. اگر حساب شما به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های ایمنی ما به حالت تعلیق درآید ، ما جایگزینی برای آن ارائه نمی دهیم.

آیا تحویل حساب های اینستاگرام خریداری شده سریع است؟

تقریبا ۵ تا ۱۰ روز تحویل مشتری می شود ، بسته به اندازه سفارش شما دارد.

چگونه حساب های اینستاگرام را با خیال راحت بخریم؟

با استفاده از هر سیستم پرداختی که راحت و قابل اعتماد شما باشد ، می توانید اکانت اینستاگرامی که سفارش می دهید را با خیال راحت خریداری کنید.

از کجا می توانم حساب اینستاگرام بخرم؟

با استفاده از وب سایت لایک پرس به راحتی می توانید حساب ها و همچنین سایر خدمات اینستاگرام مثل : فالوور ، ویو ، لایک و … را خریداری کنید تا اینستاگرام خود را محبوب و معتبر کنید.

بیشتر بخوانید
پشتیبانی اینستاگرام

آیا خرید اکانت اینستاگرام قانونی است؟

بله ، ۱۰۰٪ قانونی است. زیرا شما هیچ اشتباهی انجام نمی دهید که منجر به فعالیت های غیرقانونی شود ، لازم نیست نگران این موضوع باشید.

آیا می توانید اکانت اینستاگرام بخرید؟

بله ، همه شما می توانید از طریق مراجعه به سایت لایک پرس و انتخاب اکانت مورد نظر و تماس یا سفارش از طریق سایت اکانت را خریداری کنید. ما همچنین تنوع زیادی از حساب های اینستاگرام را داریم.

حساب های اینستاگرام چه تعداد فالوور دارند؟

آنها هیچ دنبال کننده ای نخواهند داشت ، اما بنا به درخواست سفارشی می توانید حساب را با دنبال کنندگان خریداری کنید. می توانید حتی تعداد دنبال کنندگانی که می خواهید حساب مورد نظر خریداری شده شما را دنبال کنند تعیین کنید سپس ما به شما قیمت را اطلاع خواهیم داد.

آیا اینستاگرام در صورت خرید خدمات اینستا حساب من را ممنوع می کند؟

خیر ، ما همیشه حساب شما را ایمن نگه می داریم. زیرا همه خدمات ما مبتنی بر تبلیغات واقعی و ارگانیک است. همه کاربرانی که نظرات را دنبال می کنند ، کاربران واقعی اینستاگرام خواهند بود.

آیا افراد دیگر می دانند که من حساب اینستاگرام را خریداری می کنم؟

خیر به هیچ عنوان هیچکس متوجه این موضوع نمی شود ، اگر به آنها نگویید به هر دلیلی نمی دانند.

چگونه می توانم قیمت حساب های موجود اینستاگرام را بررسی کنم؟

اگر می خواهید قیمت ها را بررسی کنید به سادگی بر روی سفارش کلیک کنید یا با مشاورین ما در ارتباط باشید. برای خرید از طریق سایت سفارش موردنظر خود را انتخاب و روی آن کلیک می کنید یک برگه جدید باز می شود که می توانید قبل از تسویه حساب قیمت ها را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید
چگونه استوری بگذاریم

آیا حساب instagram با فالوور هم وجود دارد؟

بله حتما. بنا به درخواست مشتری و سفارشی بودن اکانت می توانید حساب را با دنبال کنندگان خریداری کنید. همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم می توانید تعداد دنبال کنندگان حساب مورد نظر خود را ذکر کنید سپس ما به شما قیمت را اطلاع خواهیم داد.

آیا تعهدی پس از خرید اکانت وجود دارد؟

قطعا خیر ، شما آزادید هر کاری که دوست دارید بعد از خرید اکانت با آن انجام دهید. اما نگه داشتن دستورالعمل هایی که در صفحه سفارش ارائه خواهیم کرد را انجام دهید.

آیا فالوورهایی که سفارش می دهید واقعی هستند؟

کاملا! همه فالوورها ۱۰۰٪ کاربران واقعی و ارگانیک خواهند بود.

آیا خرید حساب های اینستاگرام در لایک پرس ایمن است؟

بله ، ۱۰۰٪ بدون خطر و ایمن است ، سرویس ما برای حساب های خریداری شده اینستاگرام شما کاملاً ایمن می باشد.

چه مدت طول می کشد تا تحویل حساب ها انجام شود؟

معمولاً حسابها فوراً تحویل مشتری داده می شوند. اما در صورت عدم تحویل و بروز اشکال ، می توانید با ما در ارتباط باشید. اگر مشکلی پیش آمده باشد آن را رفع و حساب به شما تحویل می شود.

تخفیف برای سفارش های عمده

کسانی که سفارش های زیادی دارند و خرید بیشتری انجام می دهند ، نرخ های ویژه ای برای آن ها در نظر گرفته می شود.

آیا حساب های اینستاگرام شامل فعالیت هستند؟

بله ، ما انواع حساب های جدید و همچنین حساب های قدیمی با فعالیتی داریم. اکانت اینستاگرامی بدون فالوور یا با فالوور همه چیز بستگی به خرید و سفارش شما دارد.

بیشتر بخوانید
جستجو در اینستاگرام

آیا حساب شما ایمیل در دسترس خود دارد؟

این به سفارش خریداری شده شما بستگی دارد اگر یک حساب و اکانت تأیید شده از طریق ایمیل خریداری کرده باشید ایمیل و اطاعات آن را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید آدرس و رمز عبور ایمیل را تغییر دهید تا کاملا برای شما باشد. ما حساب دقیق قالب بندی شده مناسب را با دستورالعمل های مناسب در صفحه سفارش ارائه خواهیم داد.

 

امیدواریم که این مطلب ( خرید اکانت اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

خرید اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top