خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

لایک پرس خدمات اینستاگرام اختصاصی را به پیج های بیزینس و کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه می کند ، کیفیت ارائه خدمات برای ما بسیار مهم است و کاربران می توانند آن را به صورت لحظه ای مدیریت کنند.

مدیریت ساختاری پیج اینستاگرام را با داشتن ادمین اختصاصی تجربه نمایید ، برای اولین بار با ارائه پکیج های مدیریت پیج اینستاگرام بر این آمده ایم که کسب و کارهای منتخب را برجسته و برندسازی دیجیتال آن ها را مشخص نماییم.

خدمات اینستاگرامی که لایک پرس ارائه می دهد

 • خرید لایک تعداد بالا اینستاگرام
 • خرید پاور لایک اینستاگرام
 • خرید فالوور ایرانی اینستاگرام
 • خرید فالوور بین المللی اینستاگرام
 • خرید فالوور فیک اینستاگرام
 • خرید و فروش پیج اینستاگرام
 • خرید لایک لایو اینستاگرام
 • خرید بازدید لایو اینستاگرام
 • خرید بازدید IGTV اینستاگرام

خدمات لایک اینستاگرام

چرا برندها لایک های اینستاگرام را خریداری می کنند؟ دلیل اینکه برندها لایک های اینستاگرام را خریداری می کنند ساده است: تعامل مهمترین معیار اطمینان از مشاهده پست اینستاگرام شما است. اینستاگرام برای تعیین اینکه چه پست هایی در قسمت بالای خبرهای کاربران قرار می گیرند از تعامل استفاده می کند. پست های محبوب همچنین به احتمال زیاد در برگه “کاوش” اینستاگرام قرار می گیرند.

برگه کاوش ، که با کلیک روی نماد ذره بین در فهرست پایین ناوبری یافت می شود ، مجموعه ای از پست ها در موضوعات مختلف است که شما دوست داشته اید و پست هایی که توسط حساب هایی که مرتباً با آنها ارتباط برقرار می کنید دوست دارند.

از آنجا که Explore پست هایی را که فالوورها در هر کانال موضوعی دوست دارند به کاربران نشان می دهد و از آنجا که بیش از ۵۰٪ از حساب های اینستاگرام به طور منظم از Explore استفاده می کنند ، این یک روش موثر برای دستیابی به مخاطبان جدید است.

بیشتر بخوانید
اضافه کردن آهنگ به استوری

نکته : اگر پست شما لایک بیشتری داشته باشد ، توسط افراد بیشتری مشاهده خواهد شد. بنابراین ، بسیاری از برندهایی که به دنبال مشاهده پست های خود توسط مخاطبان بیشتری هستند ، دوست دارند لایک های اینستاگرام را بخرند تا سریعاً تعامل آن ها افزایش یابد. فقط کافیست “خرید لایک های اینستاگرام” را در سایت لایک پرس جستجو کنید و یا اینکه برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خرید لایک و فالوور با هزینه ای مناسب و به صرفه به شما ارائه داده می شود.

خدمات لایک پرس

خدمات تخصصی اینستاگرام ، لایک اینستاگرام ، بازدید پست اینستاگرام ، بازدید IGTV ، افزایش فالوور تضمین شده ایرانی و بین المللی و… برای تمامی کشورهای مورد نظر شما . خرید لایک برای پست های اینستاگرام خود بهترین راه برای کسب تعامل و موفقیت بیشتر است. استراتژی بازاریابی شبکه اجتماعی اینستاگرام خود را با لایک پرس بهبود بخشید.

 • پاور لایک Power Likes

موارد لایک Instagram Power بهترین چیز برای جذب حساب کاربری شما برای دستیابی طبیعی بیشتر در الگوریتم های اینستاگرام است که باعث می شود پست های شما توسط صدها و یا هزاران نفر دیگر دیده شود. این لایک ها برای ورود به قسمت پست های برتر هشتگ های اینستاگرام با ( ۵۰۰,۰۰۰ ) پست یا کمتر نیز شگفت آور هستند.

پست شما توسط “افرادی که عکس شما را از ” Power Likes “دوست دارند ، در” بخش کاوش ” مشاهده می شود. پاورلايك به لایک های با کیفیتی گفته می شود که توسط پیج های بالای ۱۳K زده می شود ، در الگوریتم جدید اینستاگرام پست ها زمانی به اکسپلور می روند که توسط پیج های بالای ۱۰K لایک شود که به این پروسه پاورلایک گفته می شود.

 • لایک واقعی اینستاگرام

با برداشت ها ، دسترسی ها و تعاملات ، لایک های واقعی اینستاگرام را بخرید! ما لایک های واقعی اینستاگرام را با نمایش ، بازدید از نمایه و دسترسی به آن ارائه می دهیم. اگر به دنبال Organic Boost برای پروفایل اینستاگرام خود هستید ، لایک پرس برای کمک به شماست!

 • فالوورهای بین المللی اینستاگرام

فالوورهای بین المللی اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان Instragram در مدت زمان بسیار کوتاه و با بودجه مناسب است. زیرا هزینه خرید فالوور با تبلیغات اینستاگرام دائماً در حال افزایش است و نتایج همیشه برای شرکت ها سودآور نیستند.

بیشتر بخوانید
تم اینستاگرام

برای بهبود پیج خود در اینستاگرام و یافتن مشتریان واقعی همچنین برای تسهیل موقعیت یابی شما در جستجوهای اینستاگرام ، بهبود دسترسی به انتشارات و تعاملات اینستاگرام استفاده از سایت لایک پرس به شما کمک می کند. توجه داشته باشید که در صورت خرید فالوور ، حساب اینستاگرام شما نباید به صورت خصوصی قرار گیرد.

نکات بسیار مهم در بخش خرید و فروش پیج اینستاگرام

 • تمامی پیج ها به همراه آدرس ایمیل اختصاصی به فروش می رسند.
 • برای سفارش و خرید پیج باید با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.
 • فالوور پیج ها ۱۰۰% واقعی و فعال هستند ، بسته به موضوع پیج بازدیدها متفاوت می باشند.
 • امکان سفارش پیج وجود دارد و می توانید پیج با تعداد فالوور مشخص سفارش دهید.
 • نقل و انتقال پیج صرفا در محل دفتر شرکت انجام خواهد شد و خرید و یا فروش پیج بعد از امضاء قرارداد میسر خواهد بود.

 

امیدواریم که این مطلب ( خدمات اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه  کنید.

خدمات اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top