تگ کردن در استوری

تگ کردن در استوری

تگ کردن در استوری

برنامه اینستاگرام به ۱ میلیارد کاربر در ماه رسیده است. کاربران اینستاگرام تقریباً ۶۰٪ احتمال دارد چیزی را بخرند زیرا آن را بصورت آنلاین مشاهده کرده اند. طبق یک مطالعه ، پست های اینستاگرام با هشتگ و تگ کردن در استوری بیش از ۱۲ درصد از پست هایی که بدون تگ و هشتگ هستند تاثیر گذارند و تعامل بیشتری ایجاد می کنند.

آیا تگ همان منشن است؟

جواب این سوال هم بله است و هم خیر!

تگ کردن کسی وقتی انجام می شود که ، می خواهید اسم شخصی که در اینستاگرام پیج دارد و عکس او را به نمایش می گذارید نشان داده شود. در حالی که منشن به این صورت نیست و برای عکس و ویدیوهایی که استوری می کنید و کامنت به کار برده می شود. این دو اصلاح معمولاً در بین کاربران جابه جا به کار می رود.

ممکن است بخواهید کسی را در اینستاگرام تگ کنید. اگر پست شما دارای عکس یا فیلم از شخص مورد نظر است ، بهتر است او را تگ ( برچسب گذاری ) کنید. به این ترتیب ، بینندگان می توانند از طریق پیج خود کلیک کرده و به پیج شخص مورد نظر بروند یا در صورت تمایل او را دنبال کنند.

همچنین اگر محتوایی که ارسال می کنید به طریقی با وی مرتبط باشد نیز می توانید او را تگ کنید. آنها اعلانی دریافت می کنند که تگ شده اند ، این اعلان برای این است که اطمینان حاصل کنند که آن را از دست نخواهند داد.

بیشتر بخوانید
خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

فایده تگ کردن

تگ کردن در اینستاگرام زمانی به کار می رود که شما یک عکس با دوستان یا همکارانتان را در اینستاگرام به صورت پست یا استوری به اشتراک گذاشته اید و می خواهید که آن ها را معرفی کنید. بنابراین کسانی که عکس یا استوری شما را می بینند می توانند به پیج دوستانتان مراجعه کنند.

بعد از تگ کردن شخص مورد نظرتان یک اعلان برای او ارسال می شود که آن شخص هم می تواند در جواب به استوری یا کامنتی که شما او را تگ کردید او نیز آن عکس یا استوری را بگذارد و شما را تگ کند.

فایده ی بعدی که تگ کردن در اینستاگرام دارد این است که ، به عنوان مثال یک پیج در پستی که به اشتراک گذاشته جایزه ای در نظر گرفته برای کسانی که دوستانشان را تگ کنند و از شما خواسته که پنج نفر از دوستانتان را در زیر پست تگ کنید می توانید این کار را به راحتی انجام دهید و در قرعه کشی آن پیج شرکت کنید.

روش تگ کردن در استوری

در اینجا دو روش وجود دارد که می توانید در استوری اینستاگرام خود شخصی را تگ کنید:

     ۱. روش اول :

عکس یا ویدیو و یا حتی نوشته را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید و شخص مورد نظر را در آن برچسب گذاری کنید ، در Story Editor روی نماد “Aa” در گوشه سمت راست بالای صفحه خود ضربه بزنید. نماد @ و سپس نام کاربری را که می خواهید برچسب گذاری کنید تایپ کنید.

بیشتر بخوانید
قالب اینستاگرام

با شروع تایپ ، اینستاگرام به طور خودکار پیشنهادهایی را برای افرادی که می خواهید آنها را نشان کنید ، ارائه می دهد. برای انتخاب آنها ، روی عکس نمایه آنها ضربه بزنید.

     ۲. روش دوم :

برچسب Mention اضافه کنید. در Story Editor روی نماد برچسب ضربه بزنید. برچسب Mention را انتخاب کنید. شروع به تایپ نام کاربری کنید که می خواهید برچسب گذاری کنید. اینستاگرام پیشنهادها را به شما ارائه می دهد و می توانید برای انتخاب کاربر ، روی تصویر نمایه ضربه بزنید.

نکته : شما می توانید حداکثر ۱۰ نفر را در یک Story برچسب گذاری کنید.

کجا می‌توان از تگ اینستاگرام استفاده کرد

در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید از تگ کردن دوستان و فالوورهای خود استفاده کنید ، در جاهای مختلف مثل :

  • عکس های پیج خودتان
  • استوری های خودتان
  • کپشن های خودتان
  • کامنتی که می گذارید

نکته ای که وجود دارد این است که : در عکس هایی که دیگران استفاده می کنند نمی‌توانید که خود را در آن تگ کنید.

آیا می توان بعد از انتشار استوری کسی را تگ کرد؟

چگونه پس از انتشار استوری اینستاگرام خود ، فردی را برچسب گذاری کنیم آیا فراموش کرده اید که شخصی را در Story خود تگ کنید؟ خبر بد این است که برخلاف پست های Feed ، نمی توانید برچسب را به یک داستان بعد از انتشار آن اضافه کنید. خبر خوب این است که استوری ها مختصر هستند و شما می توانید هر تعداد که دوست دارید پست کنید ، آنها یکی پس از دیگری ظاهر می شوند.

بیشتر بخوانید
رفع بلاک اینستاگرام

همیشه می توانید پست را دوباره بارگذاری کنید و این بار تگ را اضافه کنید. دنبال کنندگان شما همان پست را دوباره مشاهده می کنند ، یک بار با تگ و برچسب  و یک بار بدون تگ.  اگر نمی خواهید دنبال کنندگان خود را با دو استوری تکراری اذیت کنید ، می توانید فقط استوری قبلی را حذف کرده و مجدد امتحان کنید.

نکاتی برای افزایش بازدیدهای Instagram Story استفاده از تگ برای استوری های اینستاگرام شما است که می توانید بیش از یک تگ به استوری های اینستاگرام خود اضافه کنید. فقط متن را با شروع “@” اضافه کنید.

 

امیدواریم که این مطلب ( تگ کردن در استوری ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد. برای دیدن مطالب بیشتر به سایت لایک پرس مراجعه کنید.

تگ کردن در استوری

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top