بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

آیا می خواهید بدانید بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام شما چه کسانی هستند؟ آیا می خواهید ببینید که چه پست و استوری هایی مناسب سلیقه مخاطبان شما می باشد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

آیا می توان بازدید کنندگان استوری را دید؟

شما نمی توانید ببینید چه کسی نمایه یا پست های شما را مشاهده می کند ، اما می توانید ببینید چه کسی استوری های اینستاگرام شما را دیده است. برای دیدن اینکه چه کسی استوری های اینستاگرام شما را مشاهده می کند ، این کار را انجام دهید:

مرحله ۱ :

صفحه اینستاگرام را باز کنید ، به Story خود بروید ، این کار را می توانید با کلیک کردن روی نماد نمایه خود در سمت چپ بالای صفحه انجام دهید.

 

مرحله ۲ :

پس از باز کردن استوری خود ، صفحه را به سمت بالا بکشید ، خواهید دید که چند نفر استوری شما را تماشا کرده اند و این کاربران چه کسانی هستند. برای دیدن همه افرادی که Story شما را مشاهده کرده اند می توانید به پایین پیمایش کنید.

گرچه این مورد فقط در Stories صدق می کند ، اما می تواند ایده مناسبی در مورد توجه افراد به پست های شما ایجاد کند. اگر از خود می پرسید چه کسی چندین بار استوری شما را مشاهده می کند ، نظریه ای در این باره وجود دارد.

اینستاگرام هیچ اطلاعات رسمی درباره نحوه سفارش بینندگان در لیستی که در بالا بحث کردیم ، ارائه نکرده است. این تئوری بیان می دارد کسانی که در بالا به نظر می رسند کسانی هستند که بیشترین مشاهده مطالب شما را داشته اند.

بیشتر بخوانید
چگونه فالوور زیاد کنیم؟

اینستاگرام از الگوریتم هایی برای ارتباط شما با محتوایی استفاده می کند که علاقه شما را جلب می کند و این نظریه تا حدودی قابل قبول است.

ایجاد صفحه خصوصی

اگر نگران این موضوع هستید که شخصی با دیدن استوری و پست های اینستاگرام شما ، از شما سواستفاده می کند و آسیبی به شما می رساند ، می توانید با تغییر تنظیمات خود به حالت خصوصی تر ، نمایش استوری ها را از آن دسته از افراد مخفی کنید. با این کار افرادی که می توانند نمایه اینستاگرام و هرگونه پست ، نظر یا به روزرسانی شما را ببینند محدود می شوند.

با مراجعه به تنظیمات در اینستاگرام ، می توانید تنظیمات حریم خصوصی را به ” خصوصی ” تغییر دهید. این تنظیم به این معنی است که محتوا ، فیلم و عکس های شما فقط برای فالوورها و کسانی که خودتان اجازه داده اید دیده شود.

اگرچه این به شما کمک نمی کند بینندگانتان در اینستاگرام چه کسانی هستند ، اما به شما آزادی می دهد تا محتوای خود را ایمن نگه دارید.

چگونه استوری خصوصی در اینستاگرام ایجاد کنید

قبل از اینکه بتوانید استوری خود را در اینستاگرام خصوصی کنید ، باید یک لیست دوستان صمیمی داشته باشید.

در اینجا مراحل اضافه کردن دوستان به لیست دوستان نزدیک و صمیمی شما وجود دارد.

 • منو را باز کنید. روی شکل سه خط افقی کلیک کنید.
 • روی تنظیمات کلیک کنید. در قسمت پایین سمت راست نشان داده می شود.
 • از تنظیمات خود روی Account کلیک کنید.
 • گزینه Close Friend را برای انتخاب دوستان خود انتخاب کنید.
 • در پایان روی ” بستن دوستان ” کلیک کنید.
بیشتر بخوانید
مدیریت پیج اینستاگرام

 

اکنون که این کار انجام شد ، هر زمان که استوری اضافه کنید و روی Close Friends کلیک کنید ، استوری شما فقط برای آن گروه از افراد و دوستان خصوصی قابل نمایش است. اگر هیچ دوست صمیمی در لیست خود ندارید ، استوری های شما همچنان ارسال می شوند و تمام فالوورهایتان آن را می بینند.

برای حذف یک عکس یا ویدیو از استوری خود :

 1. استوریتان را باز کنید.
 2. روی  بیشتر ( iPhone ) یا بیشتر (Android) در پایین سمت راست عکس یا ویدیویی که می‌خواهید حذف کنید، ضربه بزنید.
 3. روی حذف و سپس برای تأیید آن دوباره روی حذف ضربه بزنید.

می‌توانید یک عکس یا ویدیو را از استوری خود و به عنوان یک پست در فید به اشتراک بگذارید :

 1. با ضربه روی استوری شما در بالای فید، به استوری خود بروید.
 2. روی بازدیدکنندگان استوری اینستاگرامبیشتر (iPhone) یا بازدیدکنندگان استوری اینستاگرامبیشتر (Android) در پایین سمت راست عکس یا ویدیویی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، ضربه بزنید.
 3. روی اشتراک‌گذاری به عنوان پست… ضربه بزنید.
 4. عکستان را برش دهید، افزودن جلوه‌ها یا فیلترها را انتخاب کنید، سپس روی بعدی ضربه بزنید.
 5. زیرنویس‌ها و مکانتان را اضافه کنید، سپسپ روی اشتراک‌‌گذاری ضربه بزنید.

عکس‌ها و ویدیوهایی که از استوری خود روی فید به اشتراک می‌گذارید بر روی کادر پروفایل ظاهر می‌شوند و مثل سایر پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارید قابل رؤیت هستند.

زمانی که عکس یا ویدیویی را در استوریتان به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید نام شخص مورد نظرتان را ذکر کنید :

 1. روی بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام در بالا سمت چپ صفحه نمایش خود ضربه بزنید یا از هر جایی از فید به سمت راست بکشید.
 2. یک عکس یا ویدیو بگیرید و سپس روی بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام ضربه بزنید.
 3. @ و بلافاصله نام کاربری شخص را تایپ کنید، سپس نام شخصی را که می‌خواهید ذکر کنید، انتخاب کنید.
 4. روی انجام شد و سپس روی ارسال به ضربه بزنید.
 5. روی اشتراک‌گذاری در کنار داستان شما و سپس روی انجام شد ضربه بزنید.
بیشتر بخوانید
استوری اینستا

وقتیکه شخصی را در استوریتان ذکر می‌کنید، نام کاربری او در استوری شما با یک زیر خط نمایش داده می‌شود. هر کسی که بتواند استوری شما را ببیند، می‌تواند روی آن ضربه بزنید و به صفحه شخصی فرد مورد نظر برود.

افرادی که ذکر می‌کنید، اعلانی دریافت می‌کنند که به آنها می‌گوید شما آنها را در استوریتان ذکر کرده‌اید. همچنین یک پیام مستقیم از طرف شما دریافت می‌کنند که شامل پیش‌نمایش استوری شما است. این پیش‌نمایش ۲۴ ساعت بعد از استوری شمل حذف می‌شود.

همچنین می‌توانید تا سقف ۱۰ نفر را در هر عکس یا ویدیویی که در استوری خود به اشتراک می‌گذارید، ذکر کنید. اگر چندین نفر را ذکر کنید، هر کدام به صورت جداگانه از شما یک پیام دریافت می‌کنند.

توجه: اگر نمی‌توانید از کسی نام ببرید، ممکن است به این دلیل باشد که آن‌ها در قسمت تنظیمات حریم خصوصی خود کسانی که می‌توانند از آن‌ها نام ببرند را تغییر دادند. اگر اجازه نام بردن را ندهند می‌توانید آن را مشاهده کنید.

 

امیدواریم که این مطلب ( بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام ) مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد.

 

بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top